Nemůžete vyplnit toto pole
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Džínové kraťasy Simon


Holky, každý rok je o džínové kraťasy boj a to ještě když jsou strečové a měkké .
✅Holky, hit je zpět a vy se pište, protože bývají hned pryč, tak ať na poprvé naskladníme plnou várku.
✅Zapínání na knoflíkovou lištu, která je i vzhledově parádní .
✅Krásný poddajný materiál, pružný - a pozor -  velikost s až 2xl velikostně odpovídají

Evička modelka nosí velikost L/XL
Prsa 115 Cm boky 110 Cm
Měří 160 Cm

Naty modelka nosí velikost S/M
Měří 171 Cm
Prsa 89 Cm boky 100 Cm

Varianta
Můžeme doručit do:
26.6.2026
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 2243/MOD9
599 Kč
Kategorie: Džíny
Typ produktu: Kraťasy
Střih: Slim
Velikost: S
? Barva: Modrá
Délka: Capri
Pružnost: Pružné
Typ: Džínové
Džínové kraťasy Simon (Barva Modrá, Velikost S)
Výprodej VYROBENO V EU
Human Resources Employee Crown Woman Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Boříme mýty

Móda není jen pro štíhlé.
Styl patří každé ženě bez omezení.

Locker Room Hanger Woman Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Móda patří všem

Sebevědomí není velikost.
Styl není výsada, ale právo.

Messages People Woman Heart Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Krása nezná velikost

Nejde o čísla na štítku.
Jde o to, jak se cítíš sama v sobě.

Worldwide Web Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.com

Každý týden novinky

Každé úterý večer.
Svět módy, filtrovaný pro tebe.

Popis produktu není dostupný

Produkt prezentovaný na postavě L/XL

Produkt prezentovaný na postavě S/M

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Výpis diskuzí

AS Avatar autora 16.5.2024 13:56
Zdravím, za mě bych doporučila vzít si o číslo menší. Mám velikost M - 38 a 99% kalhot.mam tuto velikost, ale u těchto kraťasů by mi stačilo S, v pase a přes břicho volné. Ale je to pouze můj názor. Kdo je zvyklý nosit pásek, tak asi v pohodě. Takže buď vyměním nebo někoho podaruji a objednám menší. Jinak jsou moc hezké, měkké a slabé. Na léto super.